| woonkamer De lounge van dit appartement heeft een uitklapbare slaapbank, bijzettafel, lampen, audiovisuele installatie en biedt toegang naar het dakterras.
De eethoek heeft een tafel met 2 makkelijke stoelen.
Het terras is gemeubileerd met een tafel, loungebank en zitbankjes in marokkaanse stijl en biedt perfecte ruimte om te relaxen in de zon of voor buiteneten en apertieven. slaapkamer en sanitairIn de lounge is de bank uitklapbaar tot 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed met opbergruimte in de hal.
De badkamer heeft een inloopdouche, wastafel en toilet. | | keuken Naast al het benodigde keukengerei beschikt de keuken ook over:
Koelkast, diepvries, electrisch fornuis en oven, koffiezetapparaat, broodrooster, fruitpers, vaatwasser. verderDit appartement beschikt tevens over:
Warm/koud airconditioning, wasmachine, intercom, strijkijzer en strijkplank, haardroger, TV/CD/DVD, boekencollectie, beddengoed en handdoeken voorradig. |