appartement nr.     zoek
nederlands  english  français  español  deutsch  italiano  |

Print Page
» Toon meer appartementen op deze website

  « vorige 1/26 » bekijk meer foto's  
nr. 1399

Spree und Schloss - 4 slaapkamer appartement in Berlijn


  • groot appartement met veel kwaliteit en comfort
  • 8 personen maximum, 192 m2
  • 4 slaapkamers, 3 badkamers, 1 extra wc
  • begane grond, internet
  • locatie Charlottenburg
  • vanaf 107 EUR per nacht voor 1-2 personen
 
een korte inleiding

Dit appartement van ongeëvenaarde grootte en comfort in de wijk Charlottenburg is een goede keuze voor grote groepen of families op zoek naar een tijdelijk verblijf in Berlijn.

Het appartement is tamelijk chique van stijl en is voorzien van comfortabele meubels met een klassieke twist en een mooie parketvloer voor een huiselijk karakter met veel stijl.

Zowel de hoge kwaliteit van het appartement als de omgeving zullen indruk op u maken; het Spree und Schloss appartement is een goede keuze voor uw citytrip naar Berlijn.

buurt en locatie

Het appartement is gelegen in het charmante Charlottenburg dat erom bekend staat een soort dorp in de stad te zijn, de vele traditionele Duitse gebouwen, het paleis en het moderne Messe beursgebouw.

Hier vindt u talloze schilderachtige kerken, vele winkels en diverse voorzieningen of verken de wijk in noordelijke richting en maak aangename wandelingen langs de rivier de Spree.

De snelle U- en S-Bahn brengen u in korte tijd naar de mooie Schlactensee meren; bij goed weer populair onder de inwoners van Berlijn of naar breng een bezoek aan Mitte.

Dichtstbijzijnde U-Bahn: Bismarckstraße (U2, U7); Dichtstbijzijnde S-Bahn: Charlottenburg (S5, S7, S9, S75).


  datum en prijs

Aankomst     selecteer aankomst op de kalender
Vertrek op     selecteer vertrek op de kalender
Aantal personen  kinderen vanaf 3 jaar en volwassenen
 baby's en kinderen 0-3 jaar 
 
» Selecteer eerst het aantal personen!

   prijs berekenen   

  

   
 
toon prijzen in
          
 
 
    
 
Totaal bedrag   0 EUR  
         
Aanbetaling   0 EUR    
Bij aankomst   0 EUR    
         
       
         

boek dit appartement  »

     
woonkamer

De lounge van dit appartement heeft 2 leren banken, leren fauteuil, salontafel.

Een tweede lounge heeft 1 slaapbank, salontafel, bureau met stoel, audiovisuele installatie.

Het eetgedeelte heeft een tafel en biedt plaats aan 8 personen.

slaapkamer en sanitair

De slaapkamer ensuite ensuite heeft 1 tweepersoonsbed, leeslampjes, garderobekast, audiovisuele installatie.

Een tweede slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden, nachtkastje met lamp, dressoir, audiovisuele installatie.

In de tweede lounge kan de slaapbank worden uitgeklapt tot 1 tweepersoonsbed.

Een vierde slaapgedeelte heeft 1 slaapbank die kan worden uitgeklapt tot 1 tweepersoonsbed en heeft een nachtkastje met lamp.

Er zijn 3 badkamers, elke badkamer heeft een inloopdouche, wastafel, WC. Er is een extra WC.

 keuken

Naast al het benodigde keukengerei beschikt de keuken ook over:

Elektrisch fornuis en oven, koelkast, vriezer, afwasmachine, broodrooster, waterkoker, koffiezetapparaat.

verder

Dit appartement beschikt tevens over:

Centrale verwarming, wasmachine, beddengoed en handdoeken, TV / WiFi ADSL internetverbinding, boeken, vaste telefoonlijn.

     
extra informatie

10% korting: op nachten tussen 17-mei en 20-mei
10% korting: voor een verblijf van 7 nachten of meer

  • bedrag bij aankomst plus schadeborg: kontante betaling
  • belastingen zijn in alle prijzen inbegrepen
  • geen huisdieren, niet roken, geen feesten


Check-in is standaard vanaf 15:00 - check-out rond 11:00.
Vroege check-in kan mogelijk zijn; controleer bij aankomst. 

  grotere kaart appartement locatie