|
|
|
Casa Fatima - 2 slaapkamer appartement in Lissabon
-
luxueus ruim appartement in Bairro Alto
-
4 personen maximum, 140 m2
-
2 slaapkamers
-
2 badkamers
-
5de etage met lift, balkon
-
locatie Bairro Alto
|
 |
|
|
Een korte inleiding
Dit comfortabele en zeer ruime Lissabon appartement bevindt zich in het hart van de trendy wijk Bairro Alto in Lissabon in een typisch elegant “modernista” gebouw. Het appartement is lang uitgestrekt van de voor- tot achterzijde van het gebouw waardoor er de gehele dag lichtinval is.
De flat beschikt over hoge plafonds van 3.5m, met wit geschilderde muren en een houten parket vloer. Het smaakvolle meubilair, de decoratie en de houten parketvloeren geven het appartement een aangenaam huiselijk gevoel. buurt en lokatie Slechts 5 minuten lopen naar het metrostation ‘Baixa/Chiado’ waar u 2 verschillende metrolijnen kunt nemen. De wijk Bairro Alto net als alle andere wijken van Lissabon, vind je hier talloze restaurants, bars en winkels die variëren van authentiek Portugees tot minimalistisch modern.
Dichtsbijzijnde metrostation : Baixa/Chiado
| |
datum en prijs
| Aankomst |
 |
| Vertrek op |
 |
| Aantal personen |
(selecteer vanaf 3 jaar) |
| |
|
|
|
» Selecteer eerst het aantal personen!
prijs berekenen
|
|
| |
|
| |
| Prijs per nacht |
|
0 |
|
euro |
|
|
|
|
|
0 |
|
euro |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Subtotaal |
|
0 |
|
euro |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| Totaal bedrag |
|
0 |
|
euro |
|
|
bekijk in
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| Online aanbetaling |
|
0 |
|
euro |
|
|
|
| Bedrag bij aankomst |
|
0 |
|
euro |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
(zie minimale vereisten ) |
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
woonkamer
Het woongedeelte, met air conditioning, is zeer ruim met een grote rechthoekige bank, salontafel, muziekinstallatie, leesstoel en een grote eettafel. De meubelen zijn van perfecte kwaliteit.
Vanaf de woonkamer heeft u toegang tot het terrasje met een tafel, stoelen en ligstoelen.
slaap- en badkamer
Er zijn twee dubbele slaapkamers. De ruime masterslaapkamer, met air conditioning, is heel licht en voorzien van twee Franse ramen die aansluiten op een klein balkon met een uitzicht op de straat. Hiernaast bevindt zich de ‘walk-in’ opbergruimte met klerenkasten.
Vanaf de lange, centrale gang is er een kleinere tweede slaapkamer (met tweepersoonsbed), de masterbadkamer met ligbad, een gastenbadkamer met douche. Vanzelfsprekend wordt er voorzien in het beddengoed, extra dekens en handdoeken.
|
|
keuken
De grote viekante keuken is volledig uitgerust met onder andere koelkast/vriezer, magnetron, electrisch fornuis met oven, TV, wasmachine, afwasmachine, droger, waterkoker, espresso-apparaat, strijkijzer en –plank en broodrooster.
extra
Let op :dit appartement kan alleen worden geboekt met een maximum van twee volwassen of een familie met twee volwassenen en 1 of 2 kinderen.
Dit appartement heeft air-conditioning en verwarming. Een prive terrasje met uitzicht over de binnentuin en fitness apparatuur. |
|
| |
|
|
minimale vereisten
| Minimum verblijf
|
|
3 nachten
|
| Schadeborg |
|
200,00 euro |
| Eindeschoonmaak
|
|
40,00 euro
|
| |
|
|
- Bedrag bij aankomst plus schadeborg: kontante betaling
Check-in is standaard vanaf 14:00 - check-out rond 11:00.
Vroege check-in kan mogelijk zijn; controleer bij aankomst.
|
|
|
prijstabel
Personen
|
|
Basisprijs
|
(in euro)
|
| 1-3 |
|
120,00 |
|
| 4 |
|
150,00 |
|
Prijzen worden automatisch berekend / inclusief belasting / geen credit card kosten
|
| |
|
|
|
|