appartement nr.     zoek
nederlands  english  français  castellano  deutsch  italiano  |

Print Page » Toon meer appartementen op deze website

  « vorige 1/13 » bekijk meer foto's  
nr. 0344

Gemelo Terraza B - 2 slaapkamer appartement in Madrid


  • eersteklas stijl, dakterras, Ifema Madrid locatie
  • 4 personen maximum, 90 m2
  • 2 slaapkamers, 1 badkamer, 1 extra wc
  • 2de etage met lift, parking, privé dakterras, internet
  • locatie Aeropuerto-Ifema
  • vanaf 38 EUR per persoon per nacht
 
een korte inleiding

Stijlvolle open ruimtes, een zonnig dakterras en luxueuse design, dat zijn de sleutelkenmerken van dit geweldige appartement in Madrid bij de Ifema beurs.

Ingericht met elegante donkerhouten meubels, eersteklas electronica en sfeervolle luxe materialen, is het Gemelo Terraza B appartement een zeer comfortabel verblijf.

Het gemeubileerde dakterras is een rustige plek om te relaxen en bij te komen na een drukke dag bij de Ifema beurs of na een bezoek aan het wonderlijke centrum van Madrid. Dit is een perfecte keuze voor kleine gezelschappen.

buurt en locatie

Het appartement ligt in de buitenwijk van Madrid, met winkels en cafeetjes, op slechts enkele minuten van het mooie park; Quinto de los Molinos en dichtbij de Golfclub Olivar de la Hinojosa.

Makkelijk dichtbij de Madrid Barajas luchthaven en op 5 minuten van het IFEMA congrescentrum, is deze wijk ook zeer geschikt voor zakenreizigers naar deze stad.

Madrid's culturele centrum, met wereldberoemde musea, het koningshuis Palacio Real, het Retiropark en het trendy kosmopolistisch nachtleven zijn in ongeveer 15 minuten bereikbaar met openbaar vervoer.

Dichtstbijzijnde metrostation: Suanzes (L5, groene lijn).


  datum en prijs

Aankomst     selecteer aankomst op de kalender
Vertrek op     selecteer vertrek op de kalender
Aantal personen  kinderen vanaf 3 jaar en volwassenen
 baby's en kinderen 0-3 jaar 
 
» Selecteer eerst het aantal personen!

   prijs berekenen   

  

   
 
toon prijzen in
          
 
Totaal bedrag  
0 EUR
 
         
Aanbetaling   0 EUR    
Bij aankomst   0 EUR    
         
       
         



     
woonkamer

De benedenlounge van dit appartement heeft 1 sofa, relaxstoel, salontafel, trendy staande lamp, audiovisuele installatie met cinema beeldscherm, wandkast en wandrek. De bovenlounge heeft 1 slaapbank, opbergruimte en toegang naar het dakterras.e

De eethoek heeft een tafel met 6 zitplaatsen.

slaapkamer en sanitair

De open slaapkamer op de bovenverdieping heeft 1 tweepersoonsbed, nachtkastjes met lampen, kastruimte en schermen voor extra privacy.

In de bovenlounge is de bank uitklapbaar tot 1 tweepersoonsbed.

De badkamer heeft een inloop massagedouche, wastafel en toilet. Er is een extra toilet met wastafel op de benedenverdieping.

 keuken

Naast al het benodigde keukengerei beschikt de keuken ook over:

Koelkast, diepvries, keramische kookplaat en oven, magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster, espressomachine, fruitpers.

Het gemeubileerde dakterras met tafel en 4 zitplaatsen biedt extra ruimte om buiten te eten.

verder

Dit appartement beschikt tevens over:

Airconditioning, verwarmer op gas, cinemaprojectie TV/CD/DVD/computer met WiFi ADSL internetverbinding, gratis telefoongesprekken, gratis priveparkeerplaats, beddengoed en handdoeken voorradig.

     
extra informatie

10% korting: voor een verblijf van 7 nachten of meer

  • bedrag bij aankomst plus schadeborg: kontante betaling
  • belastingen zijn in alle prijzen inbegrepen
  • check-in of out kost 30 euro tussen 22:00 - 08:00 uur
  • geen huisdieren


Check-in is standaard vanaf 15:00 - check-out rond 11:00.
Vroege check-in kan mogelijk zijn; controleer bij aankomst. 

  grotere kaart appartement locatie