| woonkamer De lounge van dit appartement heeft 1 slaapbank, 1 slaapfauteuil, bijzettafel, audiovisuele installatie, ebbenhouten piano en een tuinterras.
De eethoek heeft een tafel met 4 stoelen. slaapkamer en sanitairOp de mezzaninevloer heeft de slaapkamer 1 tweepersoonsbed, kastruimte en wandrekken en een buro met pc en stoel.
In de lounge is de bank uitklapbaar tot 1 tweepersoonsbed en de fauteuil is uitklapbaar tot 1 eenpersoonsbed.
De badkamer beschikt over een ligbad met douche, wastafel en 2 toiletten.
| | keuken Naast al het benodigde keukengerei beschikt de keuken ook over:
Koelkast, diepvries, gasfornuis en oven, waterkoker, magnetron, broodrooster, espresso apparaat, mixer.
In de keuken is een bar met krukken aanwezig.
Het tuinterras is gemeubileerd met tafel en stoelen, ideaal om buiten te eten. verderDit appartement beschikt tevens over:
Intercom, dubbele beglazing, strijkijzer en strijkplank, haardroger, ventilatoren, electrische verwarmer, TV/CD/radio, computer met ADSL internetverbinding, telefoon beschikbaar voor vaste lijn gesprekken, 2 kinderbedjes, kinderstoel, beddengoed en handdoeken voorradig. |